Lokanta Restoran Scripti PHP

Lokanta Restoran Scripti ile kurumsallığa giden ilk adımı güvenli bir şekilde atabilirsiniz. Responsive tasarım ile mobil ve masaüstü cihazlardan sitenize gelen ziyaretçilere keyifli bir gezinti sunabilirsiniz. Emyasoft tarafından hazırlanan bu Lokanta Restoran Scripti ile bir restoran veya lokantanın ihtiyaç duyduğu her şeyi bulabilirsiniz. Müşterilerinizden mesaj alabilir, restoranın konumunu Google Maps ile kullanıcılarınıza gösterebilir veya online olarak sipariş alabilirsiniz. Kullanımı çok basit olan Lokanta Restoran Scripti Yönetim Paneli ile siteyi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Ayrıca Ekstra SEO ayarlarıyla rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz. Google'ın istediği standartlara sahip olan Lokanta Restoran Scripti ile bölgesel aramalarda belirlediğiniz keywordlerde üst sıraya çıkmanız çok daha kolaydır. Emyasoft Lokanta Restoran Scripti ile ihtiyacınız olan içerikleri ziyaretçilerinize kolayca sunabilirsiniz. Sitenize eklediğiniz resimler otomatik olarak optimize edilerek düşük boyutlara getirilir ve sayfanız küçük boyutlarda oluşturulur. Bu şekilde üst sıralara çıkmanız kolaylaşır. Lokanta Restoran Scripti PHP dili kullanarak yazılmıştır.

Lokanta Restoran Scripti Tanıtım Videosu

Lokanta Restoran Scripti PHP Özellikleri

 • Mobil Uyumlu Tasarım (Responsive)
 • %100 SEO Uyumluluğu
 • Sepet Sistemi ile Online Sipariş Verme (Kapıda Ödeme)
 • Kampanya Ekleme / Silme
 • Şikayet / Yorum Alabilme
 • Konum Ekleme (Google Maps)
 • Gelişmiş Yönetim Paneli
 • Resim Galerisi
 • Üyelik Sistemi
 • SMS ile Üye Kaydı (Kapatılabilir)
 • Yemek Kategorileri Oluşturma / Silme
 • Kategoriye Göre Yemek Ekleme / Silme
 • Yönetim Paneli ile Kolay Sipariş Yönetimi
 • SEO Ayarlarını Panelden Kolayca Değiştirebilme

Ekran Görüntüleri

Lokanta Restoran Scripti Hakkında Soru & Cevap

Sipariş Sistemi Nasıl Çalışır ❓

Müşteri , yönetici tarafından eklenen yemekler veya kampanyalar arasından seçim yaparak sepetine yemek ekler. Sepette bulunan yemekler toplam fiyatıyla beraber gösterilir. Yemekler basit arayüz ile hızlıca sepetten çıkarılabilir veya eklenebilir. Sipariş tamamlandıktan sonra, Yönetici Panelinde Yeni Sipariş olarak belirecektir. Yönetici sipariş veren müşterinin adres, telefon bilgilerini sipariş panelinden görecektir. Bu şekilde müşteri ile iletişime geçilip Kapıda Ödeme şeklinde ödeme alınabilir.

Nasıl Satın Alırım ❓

Script'in ödemesini yaptıktan sonra bizimle Canlı Yardım, İletişim , E-mail Adresimiz veya Whatsapp aracılığıyla iletişime geçin. Sizden satın aldığınız pakete göre bazı bilgileri isteyip sitenizi birkaç saat içerisinde hazır hale getiririz.

Nasıl Kullanacağımı Bilmiyorum. Almalı mıyım ❓

Siteyi nasıl kullanacağınızı bilmemeniz problem değil. Size nasıl kullanacağınızı basitçe anlatacağız. Zorlandığınız zamanlarda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Domain Hosting Nedir Hiçbir Bilgim Yok ❓

Domain ve Hosting işlemlerini bilmiyorsanız, satın alırken Domain + Host dahil olan satın alma opsiyonunu kullanın. Bu şekilde biz sizin yerinize tüm işlemleri halledip size kullanıma hazır sitenizi teslim ediyoruz. Kurulan paneli nasıl kullanacağınıza dair tedirginliğiniz varsa bir üstteki 2.maddeyi okuyabilirsiniz.

İstediğim Özeliği Ekleyip, Değiştirebilir misiniz ❓

Bu durumda bizimle herhangi bir kanal aracılığıyla iletişime geçin. Emyasoft ekibi size istediğiniz özellik hakkında bilgi verir ve fiyat teklifi sunar. Bu ücret karşılığında özellikler eklenebilir.
Uyarı: Özellik veya değişiklik isteği Emyasoft tarafından bazı durumlarda farklı nedenler ile reddedilebilir.

Güncelleme Desteği Veriyor musunuz ❓

Evet, Emyasoft tarafından yazılımda yapılan güncellemeler daha önceden satın almış tüm müşterilere ücretsiz olarak ulaştırılır.

Kendiniz Görün - DEMO

7/24 Destek

Teamviewer ,Alpemix,Skype ,Whatsapp üzerinden 7/24 Destek

Devamlı Gelişim

Ücreti dahilinde istediğiniz özellikler eklenebilir

Güncelleme Desteği

Sürekli güncellenen yapısıyla gelecek yeni özelliklerden ücretsiz faydalanın.

Teknik Konular

Domain , hosting , email ,Cron konularında sorunlarınızı cevaplıyoruz

Script ve Kurulum Ücreti: 129,90 TL

Script , Kurulum , Domain ve Host Ücreti: 229,90 TL

Havale / EFT ile Ödeme

Script ve Kurulum (129,90 ₺)

Taksit seçeneğiyle birlikte !

Herşey Dahil (229,90 ₺)