CS GO Kasa Açma Scripti

CS GO Kasa Açma Scripti ile otomatik olarak çalışabilen bir kasa açma sistemini oluşturabilirsiniz. Scriptte onlarca farklı ayarla üyelere farklı seçenekler ve kampanyalar sunabilirsiniz. Üyeler siteye kendi Steam hesaplarıyla bağlanabilir. Sistem, Steam ile bağlantı kurarak gerekli üyelik işlemlerini tamamlar. Profil fotoğrafı , kullanıcı adı gibi detaylar Steam ağından alınarak tek tuşla üye olma ve giriş yapma işlemi halledilebilir. CS GO Kasa Açma Scripti'nde kasalardan çıkan itemler talep edilirse, steam hesabına yönetici tarafından aktarılır veya sisteme belli miktar pozitif/negatif fark ile satılabilir. Bu şekilde script içi bakiye sirkülasyonu sağlanır.

Tasarımda dahili olarak bulunan reklam alanları ile reklam gösterimi sağlanabilir. Ayrıca sistemde dahili bulunan Adblock engelleme yazılımı ile istenirse Adblocker kullanan kullanıcıların yazılımı kapatması sağlanır. Sistem içindeki item fiyatları tam otomatik şekilde Steam ağından alınır ve anlık kur değişimine göre belirlenir. İsteğe bağlı olarak dolar kuru sabitlenerek daha stabil bir ücretlendirme politikası belirlenebilir. CS GO Kasa Açma Scriptinde bulunan kullanıcı adı ödül ayarı ile , kullanıcı oyun içi adında belirlenen kelimeyi yazdığı takdirde günlük olarak belli bonuslara erişebilir. Bu ayar yönetici tarafından kapatılabilir. Diğer onlarca özelliği öğrenmek için 'Özellikler' başlığını inceleyebilirsiniz. CS GO Kasa Açma Scripti ile üyeler hem oynarken hem de oyundan kazandıkları itemlerle sisteme kazandırırlar. CS GO Kasa Açma Scripti ne sahip olmak için iletişim'den Emyasoft ile irtibata geçiniz. Gönderdiğiniz mesajda CS GO Kasa Açma Scripti ni belirtmeniz yeterlidir. PUGB, Rust veya Dota için de belirtebilirsiniz.

CS GO Kasa Açma Scripti Tanıtım Videosu

Script Özellikleri

 • Steam bağlantısı ile otomatik Giriş/Kayıt işlemi
 • Otomatik olarak item fiyatı öğrenme , BIST dolar kurunu ve sistem opsiyonunu baz alarak fiyatlandırma yapma
 • Animasyon eklenmiş çekiliş sayfası
 • Envanter Sistemi (Çekim talep etme, sisteme satış yapma)
 • Şık ve basit arayüz
 • ₺ Bazlı Bakiye Sistemi
 • Üyeler isteğe bağlı olarak kendi kasalarını oluşturabilirler
 • Üyelerin oluşturduğu kasalar arası referans sistemi (Üyenin kasası farklı bir üye tarafından açılırsa üyeye bonus eklenir.)
 • Geniş olasılık aralığı { [10⁻¹⁰, 99) aralığı }
 • Son kazananlar widgeti
 • Item yönetimi (item ekleme , silme)
 • Kasa kategorisi oluşturma. İstenilen kadar kasayı , istenilen şekilde gruplama ve sıralama.
 • Adblock Erişimi Yönetimi
 • Kullanıcı Adı Ödül Ayarı ( Kullanıcı adına göre günlük ödüllendirme )
 • Sosyal medya ve SEO için gerekli Meta ayarlarının arayüz aracılığıyla yapılandırılması
 • Dahili reklam yerleşimi ve tek tıkla reklam yeri açık kapatma.
 • İtem çekim taleplerini yönetme ( Onaylama / Reddetme / işleme Alma )
 • Üyenin başlangıç bakiyesini ayarlayabilme
 • Kasa oluştururken otomatik veya Manuel olarak fiyat belirleme
 • Ve daha onlarca özelliği demoyu inceleyerek görebilirsiniz.

Script'e Dair Ekran Görüntüleri

Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

Script sadece CS GO için mi kullanılabilir?

Hayır, script aynı şekilde Rust, PUBG, Dota, H1Z1 veya karışık olacak şekilde kullanılabilir. Bunun için satın almadan önce hangi oyun için alacağınızı söylemeniz yeterlidir. Gerekli konfigürasyonlar yapılarak kurulumunuz tamamlanacaktır.

CS GO Kasa Açma Scripti'ne istediğim itemi ekleyebilir miyim?

Evet, istediğiniz itemi resmi ile birlikte ekleyebilirsiniz. Örneğin siteniz adına bir bakiye hediyesi gibi bonusu item olarak ekleyip, kasalarınızda kullanabilirsiniz. Ancak Admin tarafından eklenmiş itemlerin bulunduğu kasalarda Otomatik Fiyatlandırma özelliği çalışmayacaktır.

Tüm itemlerini nasıl ekleyeceğim?

Sizin bu durum için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Emyasoft sizin adınıza istediğiniz oyun içindeki binlerce itemi resmiyle beraber veritabanına aktaracaktır.

Üye tarafından kazanılan itemi geri alabilir miyim?

Kazanılan item çekim talep edilince Admin panelinde görünecektir. Çekim talebini reddederek Item'in sistem dışına çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Kasa tasarımlarını nasıl yapacağım?

Kasa tasarımını yapmak için herhangi bir ek bilgiye ihtiyacınız yok. Sistem arayüzünü kullanarak istediğiniz tarzda kasalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca kasayı yayınlamadan önce önizleyip değişiklikler yapabilirsiniz.

CS GO Kasa Açma Scripti'nde sadece 1 yönetici mi bulunabilir?

Hayır, sistemde yöneticinin istediği kadar yönetici bulunabilir. Sisteme eklenen Yönetici Steam ID'si ile yöneticiler çoğaltılabilir.

Sisteme satılan itemler ile kar edilebilir mi?

Bu durum, sistem yöneticisinin yaptığı ayara bağlı olarak değişecektir. İtemlerin sistem dışına çıkması istenmiyorsa 'İtem Alış Fiyatlandırılması' itemin o anki Steam değerinin üstüne alınmasını sağlayan bir değer olmalıdır. Bu durumda sistem brüt olarak kar etmemiş olup item sistem içerisinde kalır ve değeri bir miktar artırılarak bakiye olarak eklenir. İtem Alış Fiyatlandırılması itemin o anki Steam değerinin altına alınması sağlayan bir değerde ise Çekim talepleri artarabilir ancak çekim talebi yapılmadığı durumda item bazında yöneticinin belirlediği oranda kar edilir.

Referans ödül ayarı ile kar edilebilir mi?

Sistem ; kendi kasasını oluşturan kullanıcılara yönetici ayarına bağlı olarak 'Bu kasayı halihazırda sistem üyesi veya yeni üye olan kişilerin satın almasını sağlarsanız size %x değerinde bakiye eklenecektir' şeklinde bilgi verir. Bu şekilde üyeler ile ortaklık programı kurulup kar oranı artırılabilir. Bu ayar Admin panelinden artırılabilir, azaltılabilir veya kapatılabilir. Kapatıldığı durumlarda üyelere Referans Ödül Ayarına dair bir bilgilendirme mesajı gösterilmez.

PUBG Kasa Açma Scripti almak için ne yapmam gerekiyor?

Bizimle iletişim sayfasından iletişime geçerek, 'PUBG için kasa açma scripti' almak istediğinizi belirtirseniz size en kısa sürede yardımcı olacağız.

Satın almak istiyorum ancak kurulum ve diğer teknik bilgilere sahip değilim. Ne yapmam gerekiyor?

Sizin herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Emyasoft ile iletişime geçtiğinizde tüm işlemler Emyasoft tarafından yapılacaktır. Size kullanıma hazır siteniz teslim edilecektir.

Satın aldıktan sonra sistem ne zaman hazır olacak?

Satın alma işlemini mesai saatleri içerisinde yaparsanız siteniz 6 saat içerisinde hazır olarak size teslim edilecektir. Mesai saatleri dışında yapılan satın alma işlemlerinde diğer gün mesai saatlerinin başlangıçından sonra 6 saat içerisinde kurulumunuz yapılıp siteniz teslim edilecektir. Cumartesi ve Pazar günlerinde de aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Kendiniz Görün - DEMO

7/24 Destek

Teamviewer ,Alpemix,Skype ,Whatsapp üzerinden 7/24 Destek

Devamlı Gelişim

Ücreti dahilinde istediğiniz özellikler eklenebilir

Güncelleme Desteği

Sürekli güncellenen yapısıyla gelecek yeni özelliklerden ücretsiz faydalanın.

Teknik Konular

Domain , hosting , email ,Cron konularında sorunlarınızı cevaplıyoruz

375 ₺

Ömür Boyu Lisans ve Kurulum